LIDERTECH fasady i okna aluminiowe

SZKŁO I ALUMINIUM


Automatyka drzwi i okien

Bramy i zadaszenia

Ogrody zimowe

Konstrukcje stalowe

Prace montażowe

flashTwoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę javascript lub nie posiada odpowiedniej wersji Flash Playera niezbędnej do przeglądania tej witryny
Macromedia Flash Player
Aby pobrać najnowszą wersję kliknij

O NAS

Witamy na naszej stronie internetowej!


Firma LIDERTECH powstała w 1990 roku . Profilem naszej działalności jest wykonanie usług budowlanych w zakresie montażu drzwi automatycznych, montażu i wyposażenia obiektów w stolarkę aluminiową, PCV i drewnianą wraz z pełną automatyką oraz elewacji aluminiowych, szklanych i ceramicznych, świetlików oraz przeszkleń dachowych, a także w systemy oddymiające i zabezpieczające wykonane z profili aluminiowych.


Jesteśmy bezpośrednim autoryzowanym przedstawicielem firm produkujących automatykę drzwi i okien, bram i bram garażowych, stolarki aluminiowej, PCV i drewnianej oraz aluminiowych ścian osłonowych - fasad. Ponadto oferujemy montaż stolarki okien i drzwi z pełnym systemem samozamykaczy, klamek i pochwytów. Projektujemy i montujemy ogrody zimowe z systemów pozwalających na dowolną konfigurację zabudowy przestrzeni, pod względem wymiarów konstrukcji, wypełnienia oraz kolorów.


Zapewniamy sprawny całodobowy serwis drzwi automatycznych, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wykonanych prac. Posiadamy bardzo dobrze wyposażony magazyn części zapasowych, co pozwala do minimum skrócić czas naprawy, który najczęściej wynosi mniej niż 24 godziny od chwili zgłoszenia.


W celu zapewnienia wysokiej jakości usług korzystamy z najnowocześniejszej wiedzy inżynierskiej i architektonicznej oraz z najlepszych rozwiązań organizacji pracy. Wykonywaliśmy zlecenia i montaże w Belgii, Holandii, Niemczech, Danii, Szwecji i Norwegii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości zasad rynku nasze usługi są na najwyższym poziomie.


LIDETRECH zaprasza do współpracy instytucje, firmy jak i klientów indywidualnych.